Mens, Samenleving en Natuur
Bij de Volksuniversiteit bieden wij u een divers aanbod op de gebieden Mens, Samenleving en Natuur. U kunt hier kiezen uit onderwerpen die meer gericht zijn op de wereld om u heen of cursussen die meer gericht zijn op uw persoonlijke ontwikkeling.
Bij de "wereld om ons heen" vindt u een aanbod van cursussen voor mensen met een brede interesse. Zoek hieronder een cursus die u leuk vindt. U kunt hier kiezen uit Boeddhistische filosofie en Sterrenkunde.
Boeddhistische Filosofie | 5 x op Do. | 21-01-2021 | 18:30 - 20:00 | Cursus geannuleerd > |
Sterrenkunde | 8 x op Do. | 04-02-2021 | 19:30 - 21:30 | Cursus geannuleerd > |
Bij persoonlijke ontwikkeling vindt u diverse cursussen waarmee u zichzelf verder kunt ontwikkelen. U kunt hier kiezen uit o.a. Zelfontplooiing, Psychologie, Yoga, Meditatie en Psychologie.
LET OP: Hieronder ziet u een deel van onze cursussen. Het volledige aanbod vindt u als u doorklikt op "Persoonlijke ontwikkeling"
Psychologie in de hoofdrol | 3 x op Do. | 21-01-2021 | 20:15 - 21:45 | Cursus geannuleerd > |
Kundalini yoga | 10 x op Ma. | 22-03-2021 | 10:15 - 11:45 | Aanmelden wachtlijst > |